| ismailanight a întrebat:

O sa imi cumpar un nou PC si am gasit unu pe eMAG. As vrea parerea voastra daca e bun si daca o sa imi mearga absolut orice joc pe el (asta e opinia mea). Plus as vrea sa imi ziceti ce e mai bun: un PC sau un laptop.

link pentru PC: http://www.emag.ro/......E37M0BBBM/

Răspuns Câştigător
| Eftimie_Marius_1970 a răspuns:

Te poti juca cam orice joc actual, nu vei avea probleme.

5 răspunsuri:
| Zapkitu a răspuns:

Iti vor functiona perferct absolut toate jocurile deoarece are un procesor de invidiat.

| KotaKoty a răspuns:

Da, de ce nu? PC-ul este mult mai puternic decat un laptop. Leptopul este pentru prezentari, lucrari... etc. nu pentru jocuri.

| paulik12 a răspuns:

Salut,e foarte bun PC-ul si ar fi bine sa te grabesti pana nu ti-l ia altcineva.In privinta jocurilor, cred ca o sa iti mearga aproape toate jocurile depinde si de Ram care spune ca e DDR3 si nu am vazut memoria.Eu am un PC si acum pe o parte regret, pe de alta... oricum recomand sa iti iei un laptop deoarece e portabil(cel mai bun lucru) si daca nu esti convins din privinta ecranului mai mic sunt doua variante:1.monitoarele pot fi conectate la laptop astfel incat poti vedea pe ecranul laptop-ului ceea ce vezi si pe monitor 2.iti poti cumpara un laptop cu un ecran mai mare(ceea ce costa putin mai mult). Sper ca ti-am fost de ajutor!winking Primesc si eu FUNDITA?happy

| paulik12 a răspuns:

Oare de ce?big grin