| BiiaJe a întrebat:

Ofer fundita persoanei care imi va da cele mai multe si mai bune intrebari pentru ask.fm ( fara intrebari stupide ). Scuzati categoria, dar este cea mai folosita!

2 răspunsuri:
| Search69 a răspuns:

Buna (Din nou laughing ) Pai cele mai folosite intrebari sunt : ''Care este cea mai rea mancare pe care ai mancat-o'', ''Unde ai vrea sa ajungi?'', ''Ai vrea sa schimbi lumea?'', ''CAre este cea mai furmoasa tara?'' Funda?tongue

| BiiaJe explică (pentru Search69):

Buna. laughing Multumesc, dar mai astept sa raspunda si altii. Am nevoie de mai multe intrebari nu doar de 3-4 intrebari.puppy dog eyes