| Emrys07 a întrebat:

pe borderlands 2 de la ce level pot farma infinity gun,am level 11, dau funda!

3 răspunsuri:
| Snakebosu23 a răspuns:

Buna,Sa sti ca ai MULT de jucat pina la infinity gun, conteaza si cum iti pui skylurile. Funda?

| Emrys07 explică (pentru Snakebosu23):

Am vazut la cineva ca o batut un bos pe la lvl 13 si ia picat infinity gun

| mehdy1994 a răspuns:

Ma faceti sa rad:))... Ia aici legendare de care vrea muschi tai. dai la pacanele dar trebuie sa faci pas cu pas ce face asta. http://www.youtube.com/watch?v=9-sLGROF5uY Vezi ca download e mai jos la DESPRE. merit funda;)