| anonim_4396 a întrebat:

happyPe IMVU am vazut mai multe fete stand jos pe podea..nu pe canapea sau scaune...stiti cumva cum pot sa stau si eu asa jos pe podea? Trebuie sa cumpar ceva de la shop ca sa stau asa?

Răspuns Câştigător
| BubbleWhitee a răspuns:

Pai am jucat si eu imvu o buna perioada de timp, dar m-am lasat.Din fericire inca stiu totul despre ellaughing.Ca sa poti sa stai si tu jos, trebuie sa ai un avatar.Acela il gasesti in shop.Sunt bune toate de la 800 credits in sus, iar cele mai dragute sunt cele tiny.Ei bine, dupa ce cumperi un avatar, dai click pe tine, sa zic asalaughing si...cauti lay/floor.Nu am cum sa-ti explic mai bine de atat. Sper ca te-am ajutathappy

| OtakuHere a răspuns (pentru BubbleWhitee):

Am inteles.Mersi mult.:*