| cυρcαкє a întrebat:

Pe IMVU chiar nu mai sunt deloc metode de facut bani +500 de credite? in afara de chestia aia cu transferatu banilor >>>myyearbookimvu... Vreau metode care sa mearga mereu ( nu sa verifici emailul, ca merge o singura data) DAU FUNDA +VOT! plss spuneti-mi

Răspuns Câştigător
| Resource a răspuns:

La account pe pg de net imvu pui locatia United States. Doar United States apoi iti va aparea o optiune la free credits : watch videos. Tu va trebui sa te uiti la mai multe video-uri si iti va da 600 credz pe zi + cei 500 de la myyearbook = 1100 credz everyday :] succes. Daca nu reusesti uite un tutorial http://www.youtube.com/......ttp?/watch Bye bye!

1 răspuns:
| Lory_1630 a răspuns:

Nu se mai poate altfel.Si eu sunt disperata! Funda?