| b342 a întrebat:

TPU !
1.Mai exista alte metode in a face credite pe IMVU, infara de cea cu MyYearbook, Pet si Invitatiile?
2. Astazi am facut 4 conturi, si mi-a intrat o fata pe toate. a mers doar unul? ce se intampla? ( Eu nu fac zilnic credite. )
Sa mai incerc maine cu altcineva? ( Cu acea persoana merge mereu. )
Multumesc !

Răspuns Câştigător
| Ronnix a răspuns:

1) Nu, in schimb le poti cumpara.
2) Nu mereu primesti credite pentru conturi si cu siguranta nu pentru toate. Mda... poti incerca si maine.

2 răspunsuri:
| Miikey a răspuns:

B da sunt multe metode de a face credite pe IMVUbatting eyelashes