| mihnealuca a întrebat:

...pe o scara de la 1 la 5, ce nota i-ati da jocului Mafia II?

Răspuns Câştigător
| robijam a răspuns:

Pai, povestea e interesanta cam 8/10 ca la sfarsit Joe e prins, personajele la fel, Grafica 9/10, gameplay 8/10, ma enerveaza ca la sfarsit nu poate fi sandbox... Armele sunt excelente, iar un joc plasat in anii 40 - 50 asa de bun e foarte rar, cerintele sunt usor de indeplinit deci 10/10, i-as da o nota cam de 4.5/5.

3 răspunsuri:
| Dizzyz a răspuns:

Ne intalnim din noulaughing
Sa vedem:
-grafica foarte tare
-povestea e interesanta ca la l.a.noire
-gameplay tare
In concluzie, are totul perfect deci nota 5 si la acest joc.
Pa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am jucat jocul, l-am terminat, si pot sa zic ca ii dau un 4.Are grafica super, gameplay super dar povestea nu e cea mai buna.Am terminat jocul in 8 ore.

| Norberth a răspuns:

Eu ii dau jocului Mafia 2 nota 5 din 5 e foarte tare jocul joacal! FUNDA?