| mihnealuca a întrebat:

Buna TPU....pe o scara de la 1 la 5, ce nota i-ati da jocului LA noire? Si de ce?

Răspuns Câştigător
| robijam a răspuns:

Storyline 9/10, grafica 10/10, gameplay 8/10 dar cerintele sunt extreme 5/10 deci overall cam 7.5/10

1 răspuns:
| Dizzyz a răspuns:

Nu sunt eu un mare critic de jocurilaughing dar sa vedem:
-grafica dupa parerea mea o are foarte buna
-povestea e destul de interesanta
-gameplay-ul e interesant dar e prea multa vorba, mers cu masina, as fi vrut mai multa actiune dar avand in vedere ca esti un detectiv e normal

Nota mea este 5, e nou,bun, tare, interesant, grafica buna,
nu mai am ce comenta.
P.S:Nu l-am jucat niciodata, dar imi place sa ma uit pe youtube la walkthrough-uri si la gameplay-uri.
Pa!