| Agentul009 a întrebat:

Pentru cei caer joaca LOL Ce campion imi recomandati sa cumpar...de 4800 6300 ..preferabil unu cu care poti cara meciuri? Multumesc anticipat

3 răspunsuri:
| Ezeru a răspuns:

6300 Fiora. Eu am jucat cu ea si am facut un scor de 44-10-11. Eram level 30 daca nu ma insel. Succeswinking

| mickeyMT a răspuns:

Incearca sa joci cu Katarina sau LeBlanc care sunt 3150 fiecare.
In general pozitiile prin care poti sa cari foarte mult sunt mid sau jungle, dar asta necesita mult roam.
Poti sa mai incerci Xin-Zhao, Syndra, Rengar sau Udyr.

| myhay0930 a răspuns:

Buna! Cauta pe Google. big grin