| ManiacKilleR a întrebat:

joc League Of Legends si am 6300 ip si nu stiu ce campion de 6300 sau 4800 sa cumpar? Vreau ca, campionul sa dea mult si sa reziste binisor FUNDA

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e recomandat sa cheltui toti banii imediat ce ii faci. Eu am 50.000 de ip-uri si nu ma grabesc sa-i cheltui. Cumpar foarte rar, si doar campioni pe care i-am testat in free weekend.

| TizZu15 a răspuns:

Ahri
LeeSan
Maimuta aia e buna am uitat numele incepe cu W...

| alexrazvan2000 a răspuns:

Aatrox e bun dar asteapta sa il bage la free sa vezi daca te descurci cu el dar daca vrei de 4800 il sugerez pe talon

| AlexMarius97 a răspuns: