| MaduMadutsa a întrebat:

Pentru cei care joaca sims 3, exista vreun cod care sa pot face la un sims level skills full? adica de ex la sport, sa nu mai stau sa il duc toata ziua la sala, sa am direct level maxim.

Răspuns Câştigător
| aviii a răspuns:

Ia-ti toate simsurile si ai orase noi ca ai vazut la fiecare sims cate un oras noubig grinpupp:*

2 răspunsuri:
| BiolanLucian a răspuns:

Nu exista, eu joc sims3 si am cautat

| MaduMadutsa explică (pentru BiolanLucian):

Aha... mersi dar unde gasesc orase noi? in afara de ala sunset valley sau cum ii zice? adica apar la vreo "aplicatie" exp. sims 3 seasons, sau university life?

| aviii a răspuns (pentru MaduMadutsa):

Ia-ti toate simsurile si ai orase noi ca ai vazut la fiecare sims cate un oras noubig grinpupp:*