| AntiCrestinism a întrebat:

Pentru detinatorii de PS3, puteti sa-mi insirati o lista cu jocurile care le considerati ca fiind intr-adevar valoroase, adica sa-si merite banii pe deplin? Exclus God of War 3, Gran Turismo 5 si Mortal Kombat 9(KE), jocuri pe care le am deja. Ah, daca puneti in lista si jocuri care se pot juca cu 2 sau mai multi jucatori, va rog sa mentionati asta. Multumesc, si voi avea grija sa dau funda. happy

Răspuns Câştigător
| BeHappyOriceArFi a răspuns:

Sper sa iti plac urmatoarele jocuri:
UFC 2012 (se poate juca in 2)

Need for Speed Hot Pursuit

Dragon's Dogma

Dark Souls

Iar acesta este cel mai tare joc care a putut exista Hunted The Demons.
P.S tiasi mai fi putut spune de Prine of Persia, Final Fantasy dar pe astea sigur le stiiwinking

Răspuns utilizator avertizat
| BeHappyOriceArFi a răspuns (pentru AntiCrestinism):

Ai dreptate hunted the demon's forge asa se numeste si...cu placerewinking