| DariusB1998 a întrebat:

plz dati-mi si mie un hack pentru. bani (care sa mearga si pe metin2.ro)
am un hack pentru tepe sa aflati contul si parola unei persoane daca in vrea cineva il poate descarca de aici : http://www.megaupload.com/? d=7Q6YBWJO

Răspuns Câştigător
| Skinnar a răspuns:

Imi pare rau sa te dezamagesc dar Hack yang si Trade Hack nu exista! tot ce vezi pe youtube/alte situri sunt prostii care au keylogger si iti fura contul! daca vrei un site cu diferite hackuri pentru mt2ro care merge incearca tutorialul.info