| laurrrr a întrebat:

poate sa-mi zica cineva jocuri gen:WoW,warcraft,metin, skillroad, MMORPG

6 răspunsuri:
| TrollHeart a răspuns:

Mda...: talisman of world, 4story, cabal, battle of the immortals, war of the immortals, perfect world

| laurrrr explică (pentru TrollHeart):

Msi dar cerinte mici daca se poate u mi-ai dat cele mai multe jocuri care nu le stiam (1-2)laughing)))big grin

| TrollHeart a răspuns (pentru laurrrr):

Deci imi dai funda? big grin happy

| danutyqwe a răspuns:

Intra pe mmohut com

| laurrrr explică:

A da msi oricum trollheart m-a ajutat ca are vreo 1-2 jocuri care nu le stiam ...stiti am uitat sa omit cu cerinte mici daca ma puteti ajuta scuzebig grin

| sfieapaul a răspuns:

NoH, LoL, Aika, Dc Universe, 4 Story, CabaL, Aion, cama tat stiu funda puppy dog eyes?