| LetsRock a întrebat:

Problema mea este navigarea pe internet.De curand paginile se incarca foarte greu, unele deloc si apar erori cum ar fi aceasta:

Msg:chrome.exe

The instruction at 0x1d6a3aa8 referenced memory at 0x00000004.The memory could not be read.
Click Ok to terminate the problem.

Va rog HELP!

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

S-ar putea sa fie unele programe...ce programe folosesti?

| LetsRock explică (pentru anonim_4396):

Poti sa specifici ce,, programe``?
Browser-ul sau ce? Browser-Google Chrome( dezinstalat si reinstalat si aceeasi problema)

| anonim_4396 a răspuns (pentru LetsRock):

Aham.pai cuGoogle Chorme trebuie sa mearga mai bine, si eu il am instalat. Daca nu, s-ar putea de la compania de cablu de unde ai netu' straight facestraight face Nu sunt nici experta in asa ceva, dar nici praf nu suntstraight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa dezinstalezi Browserul.Euaveam aceeasi problema, si am renuntat la google Chrome.si mi-am instalat "vechiul meu" Mozilla! Succes.:*