| LetsRock a întrebat:

Problema mea este navigarea pe internet.De curand paginile se incarca foarte greu, unele deloc si apar erori cum ar fi aceasta:

Msg:chrome.exe

The instruction at 0x1d6a3aa8 referenced memory at 0x00000004.The memory could not be read.
Click Ok to terminate the problem.

Va rog HELP!

Răspuns Câştigător
| MihaiTT a răspuns:

Mai sunt si alte browsere cu care sa incerci gen opera, safari considerand ca ai deja chrome, firefox si exploreru windowsului.
Incearca sa dai un clear cache la browsere sa vezi daca schimba ceva.
Cat despre eroarea respectiva daca apare numai la chrome o reinstalare ar rezolva problema

| LetsRock explică (pentru MihaiTT):

L-am dezinstalat si reinstalat si acelasi rezultatsad

| MihaiTT a răspuns (pentru LetsRock):

Ai dat clear cache si temporary internet files?

| LetsRock explică (pentru MihaiTT):

Da, am folosit si CCleaner