| Izzy141 a întrebat:

Am si eu o intrebare. Am un laptop lenovo si nu stiu dc nu merge jocul microvolts. Adica l-am descarcat... l-am instalat si cand se incarca ca sa intre in joc imi da o eroare ceva de genu :
"The instruction at 0x006b9b3b referenced memory at 0x00000010. The memory could not be read.
Click on OK to terminate the program."
Plss dau funda pls VOTT!

1 răspuns:
| nashu40 a răspuns:

Salut!
In general lapptopurile,oricat ar fi de bune -luat individual, nu depasesc ca si performante calculatoarele clasice. Pe scurt jocurile mai noi nu merg bine sau nu merg de loc. Depinde ce memorie RAM ai sau ce placa video.
Daca ai instalat vreun program "Quiq time alternative" sau "Quiq time player", sterge-l repede ca incurca mult.
Succes!