| Mariah01 a întrebat:

Bună, TPU! Puteți să-mi spuneți niște jocuri realiste pe care le-aș putea instala pe laptop? Aș vrea ca jocurile să fie gen The Sims 3/4, GTA San Andreas etc.

1 răspuns:
| andyeyes99 a răspuns:

Sims 4 nu exista. Realist in ce sens(grafica sau multitudinea de lucuri pe care le poti face). Cele mai realiste sunt simulatoarele ca doar de asta sunt facute dar nu te astepta la cine stie ce grafici. Daca vorbesti de grafica incearca un Far cry 3, Tomb raider 2013, Metro, Crysis 1, 2, 3 dar nu stiu acum ce laptop ai.