| Razvan03Andrei a întrebat:

~~~OFER FUNDA~~~
Am laptop Acer cu placa NVIDIA Ge Force gt 520M si vreau sa stiu ce sims imi merge pe elhappy
Imi spuneti va rog si ce jocuri misto as mai putea instala?

P. S. Am windows 7

Multumesc anticipat.
~~~OFER FUNDA~~~

Răspuns Câştigător
| KungFuBoy a răspuns:

Pai iti merge Sims 3.etc nu prea le stiu ca nu ma joc sims:D

Oricum daca nu stii daca iti merge vreun joc intri aici:http://www.systemrequirementslab.com/cyri/,selectezi jocul si dai click pe Can you run it si iti spune daca iti merge

PS>este un laptop destul de bun:)

Salut

2 răspunsuri:
| Ecea a răspuns:

Aproape orice iti merge.Este bunicica placa.
Desigur,nu o sa iti mearga pe maxim niciunul,dar pe medium o sa iti mearga majoritatea jocurilor.
Poti sa iti bagi Batman, Crysys 2, GTA4, Assasins,etc.

| Razvan03Andrei explică:

Multumesc la amandoi!