| DoRinCoDrIn a întrebat:

Puteti sa imi ziceti si mie niste jocuri online in afara cs, mt2, elsword, ourworld?
M-am plictisit de cele de mai sus deci va rog puteti sa imi spuneti?

Răspuns Câştigător
| UnicornulFericit a răspuns:

Dragon Nest Europe happy
Da, e in engleza, dar e unul dintre cele mai bune jocuri online facute vreodata.
Crede-ma, dupa ce il inceri nu o sa te mai lasihappy

3 răspunsuri:
| OchiiCaprui a răspuns:

4story, Drakensang, Shakes and Fidgedwinking

| BUDOKAI a răspuns:

HEY big grin
as spune sa joci League Of Legends
o sa ti se para naspa sau plicitisitor asa am zis si eu la inceput, dupa ce i-am simtit gustu laughing am inceput sa il joc de anul trecut din august dec de un an. ce po sa zic daca o sa joci si tu o sa devi asa pic "dependent" big grin GL & HF!