| Sorinacio a întrebat:

Puteti sa-mi dati un site sau sa-mi spuneti voi cum sa fac un caracter bun de Metin2Ro de la A la Z si ce caracter este mai convenabil?FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Marius257 a răspuns:

Eu stiu ca sura dupa mine ar fi cel mai bun dar poti alege ninja sau war depinde itm de war sunt un pic mai scumpe eu zic la sura se baga cat mai mult inteligenta si cauta sa iei pe orice caracter itm cu pv la ninja pe arc trebuie multa flexibilitate ninja pe lama trebuie multa tarie si flex sa iasa bine itm pv la toti saman e bun la level mare ca are buff el are nevoie de intelegenta ca si sura dar este bun warul are novoie de multa tarie dar dupa mine sura e cel mai bun pentru ca are itm cu pret mai ieftin de cat la war si este bun la duel poti sa te faci pe magie neagra sa fi bun la duel sau daca te faci pe arme magice sa fi bun la crescut sper ca te-am ajutat funda?

1 răspuns:
| RazvY47 a răspuns:

Dupa mine warul este bun, dar in fine orice caracter este bun trebuie doar sa stii sa-l folosesti.La war trebuie sa ai tarie, critika, pv, patrunzatoare, semi-om si catva rez magie