| Cristian_Fcsb_Ion_1995 a întrebat:

recent pe jocul Transformice ma contactat un individ care zicea ca dacatrimit sms la numarul 1259 cu textul "PASS" primesc un cod pe care il dau lui si imi da capusini fara niciun cost.Este adevarat sau e facatura si vrea sa ma insele?

Răspuns Câştigător
| Nicholasatron a răspuns:

Frate am întâlnit și eu astfel de tipi, sunt sigur că e fake 100%. Probabil te pun pe tine să le completezi un survey de la vreun hack! Nu te lua după astfel de tipi.

1 răspuns:
| WarriorCat a răspuns:

E făcătură.