| Daraban_Flori_1972 a întrebat:

Pe transformice am numai 100 de branze si 0 capsuni, am nevoie de capsuni si am descpoerit un site (Transformice-capsuni-gratis.webnode.ro) unde trebuie sa trimit mesaj la 1259 cu textul PASS, este pe bani mesajul sau pe gratis?
Raspundeti repede va rog!(vreau sinceritate!)

3 răspunsuri:
| PainTech a răspuns:

Mesajul este pe bani.
Mai ieftin ar fi sa merg la aprozar si sa iei 200 de grame de capsune. Asa ai si ce manca...

| Anonimat10 a răspuns:

Nu iti recomad aceste siteuri sunt generatoare fake ca te pacalesc si fac bani pe tine tu cum le dai un sms de alea ei te taxeaza tu uiti ca ai dat mesajul si ei te taxeaza la nesfarsit asa merge treaba.