| ЖAngelOfLoveЖ a întrebat:

Sims 3 Paradise Island e o extensie? Sau ce este? este ca simsul 3 primul care a aparut? e vreo problema daca il comand de pe net, atunci cand va aparea in magazine? Ca am inteles ca e ultimul aparut. Va rog cat mai detaliat, dar sa se intelega. Cel mai bun raspuns primeste fundita! Multumesc anticipat. Va urez o zii buna!

Răspuns Câştigător
| BlossomSky a răspuns:

Da,este un expension pack si nu este nici o problema daca il comanzi cand a aparut.Si daca nu ai sims 3 poti sa le comamanzi pe amandoua deodata.

1 răspuns:
| ЖAngelOfLoveЖ explică (pentru BlossomSky):

Multumesc de ajutor, insa eu am deja originalul sims3 si ma gandeam sa piratez extensia si ma intrebam daca se poate si fara original ca avea niste probleme la instalare si pornire..Niste fleacuri de erori.