| nikolettta a întrebat:

Cine imi zice si mie cum comand online de la avon? Cine imi da cel mai clar si mai detaliat raspuns primeste funda! multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| kitty00 a răspuns:

Log in in contul tau AVON(te inregistrezi, acolo sus pe bara aia neagra apare plaseaza o comanda)--plaseaza o comanda--selectezi campania si toate chestiile alea pe acolo si dupa pui codul de jos al produselor de exemplu 44 675laughingcred ca este din 5 cifre. funda?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti reprezentant?

| ViolentDemise a răspuns:

De ce sa comanzi de la avon, ca e si o firma periculoasa plina de reclamatii. Incearca pe http://www.aoro.ro/. Eu de aici imi comand o gramada, chestii de firma si originale 100%, sunt produse de la vichy, avenè, kerastase pentru par si din astea. eu am cumparat de la avon anul trecut si nu am fost deloc multumita in afara de un luciu de buze in rest, am avut un sampon si un balsam care mi-au facut parul matura si oleos, si nu numai. Chiar daca costa un pic mai mult, produsele cosmetice sunt si la noi in farmacii, deci sunt sigura ca sunt de calitate, si parfumurile nu sunt doar alcool si un pic de esenta, eu mi-am luat un hugo boss Orange (pentru femei), si persista destul de mult. mi-a ajuns sigilat in cutia originala, si am platit cu 100 RON mai putin, decat era in Douglas sau Sephora. :) Numai bine!:*