| cristiana28 a întrebat:

Buna TPU sora mea zvrea sa aiba un cont membership pe animal jam eu am doua conturi dar nu am incredere in ea. Va rog sa imi dati un cod sau un cont membership promit ca o sa va dau un cont de al meu ( Conturile mele mai au inca doua luni de member)

Dau fundita big grin

2 răspunsuri:
| ImAnonymous a răspuns:

De ce nu il dai ei? Pana la urma este sora ta, iar asta este un joc. De cat sa il dai unui necunoscut mai bine surorii tale.

| cristiana28 explică (pentru ImAnonymous):

Da dar imi e frica ca il baneaza si il distruge este mai mica si vreau sa ii dau unul care sa faca ea ce vrea cu el ma intelegi?