| mihai11111111111111111111111 a întrebat:

spneti-mi un joc cu zapada sa fi un om si sa mergi sa te bati cu alti cu bulgari sa mergi la schi in afara de gta sunt jocuri da din astea full pentru pc. dau funda spuneti-mi urgent

1 răspuns:
| terorvlad a răspuns:

Este skyrim... dar in loc de bulgari ai sageti si magii si in loc de skiiuri ai cai. Este cel mai bun joc din 2011http://www.youtube.com/watch?v=JSRtYpNRoN0&feature=relmfu
Imagineaza-ti: 40 de kilometri patrati si 500 de ore de gameplay. cam asta este skyrim