| DoooarEuuu a întrebat:

Spuneti-mi niste jocuri faine pentru pc dar sa nu depaseasca 2 gb Jocurile pot sa fie si online.
Multumesc.

1 răspuns:
| ZEU93 a răspuns:

Incearca sa joci triburile, este un joc online de strategie, este considerat cel mai bun. De altfel mai sunt jocuri precum the west sau travian, tot online. Daca vei cauta pe google este un joc de wrestling, tot online. Un joc de wrestling ce mi-a placut mie ca era foarte real era wrestling umpire, nu avea mult.