| Bogdan8828 a întrebat:

Spuneti-mi si mie un server de metin2 pvm pvp adica level maxim 99 armura maxima posedata arma maxima sfanta sirius... si sa fie lume pe server dar sa fie ratele destul de ridicate adica sa faci 90 in 2 3 zile

4 răspunsuri:
| cosmin123bos a răspuns:

Metin2allstars
Funda?

| WeeK3nD a răspuns:

Metin2Fun-Nu sunt prea mari ratele dar totusi...Armura max pose si mai este o arma de lv 95 noua...
Incearca si Metin2United,Metin2Gx,Metin2guabina,Metin2GHT Funda?puppy dog eyes

| DeathPulse a răspuns:

Este un metin se numeste metin2Rospeed intro zi faci 70 iar in adoua faci 100 sau 110 iti garantez e foarte fain ca eu l-am jucat si te da la lvl 35 cu cal armat poti sa-ti iei skiluri pentru cal arme de gm lvl 92 king de lvl 90 +9 si arme legende.

| Bogdan8828 explică (pentru DeathPulse):

Tu cred ca nu ai vazut ce am scris nu te supara dar nu primesti funda eu vreau ceva simplusad