| automobile a întrebat:

Spuneti-mi va rog niste jocuri faine de PC,absolut orice joc,imi merg toate, doar sa fie tari!

Răspuns Câştigător
| Kaneki a răspuns:

DMC5, Prototype2, GTA4, Just cause 2, NBA 2K12, Call of duty black ops 2, death space 2-3, Massefect 3, Saints row 4, Skyrim, Bioshock Infinite, Remember me, Driver Sanfrasisco. Daca stau sa ma mai gandesc iti spun pana te plictisesc. Dar astea sunt printre preferatele mele. Gameplay placut.

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Watch Dogs?

| anonimguy3 a răspuns (pentru anonim_4396):

De ce oare ziceti toti de jocu asta pisat pe nume Watch Dogs? Jocul e o bataie de joc din toate punctele de vedere. Daca te uiti pe steam nu are nici 10 ore de cand e pe steam si are numai recenzii negative. Si la ce cerinte nesimtite are pentru ce vrea sa fie adica un pseudo-open world, nu merita sa iti bati capu cu el. tongue

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonimguy3):

Stiu! Nici mie nu mi se pare cel mai extraordinar joc, dar eu vreau sa imi upgradez PC-ul sa imi mearga jocurile noiwinking

| 2Low a răspuns:

Battlefield 4?

| BillGates a răspuns:

Call of duty Ghosts, Wolfenstein The new order, Counter Strike Global Offensive, Battlefield 2, Watch Dgogs, Ghost Recon...

| TiMo001 a răspuns:

Just Cause 2, CS, SA:MP, Minecraft, Metin 2, Strongold Crusader, TDU, Saint Row 4, Fifa 13..etc,sunt multe. Eu ti-am enumerat astea mai frumoase pe care le stiu. Sper sa-ti placa!