| Marinngg a întrebat:

Buna TPU.Stateam si eu acum 3 zile pe mess ca tot omu cand deodata ma scoate dupa mess si primesc anuntul ca cineva s-a conectat pe idul meu din alta parte (stiti voi eroarea aia cand esti pe mess si te conectezi tot pe idul tau din alta parte). In secunda 2 am reincercat sa ma conectez din nou, nimic. Zicea ca parola nu e buna. Mai incerc de 7 ori pana primesc mesajul ca idul a fost blocat si un cod 81003003. Am cautat pe google frumos ce inseamna codul acela, am dat de un forum care zicea un nene ca este blocat pentru 24 de ore si trebuie sa astept. No problem. Astept de 3 zile si nici acum nu ma pot conecta. Chiar daca scriu parola gresita la id tot asa imi zice. Cateodata imi da alt mesaj si citez : The password you entered in incorrect. Click "Try again" to re-enter it, or click Sign-in Problems?" if your have forgotten your ID or password (81003002). Am incercat sa imi recuperez parola, dar nu mai stiu secret answers. Am trecut de acolo unde bag data de nastere si codul postal dar nu mai stiu ce am raspuns la secret question ca idul il am de 7 ani. Cine mai stie ce raspuns am bagat eu. Va rog frumos sa ma ajutati si pe mine, daca stiti ce e de facut in situatia asta. Nu vreau sa imi pierd idul pentru ca il am de 7 ani si multe persoane din lista mea nu mai stiu idul lor. Vreau neaparat sa nu fie sters sau pierdut. Va rog sa imi dati niste solutii ce e de facut. Multumesc!

1 răspuns:
| Marinngg explică:

Error 81003003 means your account has been locked for security reasons. You or someone else has tried to log that account in too many times without having the correct ID or password. Yahoo felt the account has been compromised.It may even have been hacked and used for spam
You need to go into your account and see why the alternative email address is not working. If your account has been hacked - the information may also be changed.
It may be a simple case that the information is not up to date


AM GASIT CHESTIA ASTA DAR NU PREA LE AM CU ENGLEZA SI CU GOOGLE NU MA BAG CINE MIAR PUTEAO TRADUCE CAT DE CAT VA ROG