| Axestorm a întrebat:

Stie cineva cand va aparea un server de WoW-Cataclysm roman, sa nu fie Fun, si de versiunea 4.3.0? Daca exista cumva un server atunci dati va rog un like la site-ul serverului! Multumesc :*

Răspuns Câştigător
| Heys a răspuns:

Pai este un WOW cu versiune de Cataclysm pe wow.freakz.ro serverul este foarte bun cel mai bun.Este anglo saxon dar 95% sunt romani. Quest sunt in Engleza.Ratele ti le poti schimba tu cea mai mare este x20. Este ff bun serverul. Funta:X

1 răspuns:
| Axestorm explică:

Ms bogdyKFS dar in afara de freakz...acolo sunt si nu imi place pentru ca druidul feral si warrior fury sunt dezastru...