| Castravete01 a întrebat:

Dati-mi si mie un server de WoW Cataclysm versiunea 4.3.4 romanesc.Nu mai vreau freakz, nu mai joc pe el, sau poate cel putin pana se configureaza calumea! Funda big grin!

3 răspunsuri:
| DjDkill a răspuns:

BA! Wow freakz este foarte bun scripteaza bosii mai greu ca 4.3.4 tocmai a inceput. Tu ai face treba gmilor si a lui Shockeru? Oricum mai sunt multen Wow Monster Wow.

| Castravete01 explică (pentru DjDkill):

Si-au batut joc de noi in ultimu hal cu 4.3.4,pe 4.0.6 era tatal serverelor private, acum, joci ca dracu, au lasat si conturile vechi, ei au deja iteme si au crescut usor pe rate 30x si acum cei noi care vor veni pe server de ce sa nu cresca si ei ca pe 30 x si sa aiba iteme?

| Mihaela_Velicu_1978 a răspuns:

Http://wowgandalf.no-ip.org
4.3.4 Cataclysm, Poate, primesti si Gm.