| Lacomul a întrebat:

stie cineva niste jocuri multiplayer? dar nu de curse sau fifa

Răspuns Câştigător
| FanMicroVolts12123 a răspuns:

Iti zic niste jocuri foarte tari: MicroVolts, Brawl Busters, CrossFire Europe, Metin2, 4Story, Left 4 Dead 2, LOL, Metin2 United, Travian, Metin2 RO. Sper ca te-am ajutat! Imi dai funda te rog n-am primit niciodata te rog mult de tot!

7 răspunsuri:
| PastramăDeElefant a răspuns:

Buna joaca samp daca vrei id :valentinv74@yahoo.com(iti dau informatii)

| xXAdeBossXx a răspuns:

Brawl busters e super

| CondratRaducu a răspuns:

Ba era un joc marfa cu grafica faina si cu arme si playerii era niste oameni
dar nul mai stiu.nul stie cineva?

| iedolar a răspuns:

Scrii pe google jocuri apa si foc

| Ionut_Catalin_1973 a răspuns:

Cine ma poate ajuta cine imi poate vinde pe metin2 ro iarba maimutei ma contactati la idul meu bosscatalin86