| MaddyBwaa a întrebat:

stie cineva un multihack care merge 100% pentru metin2ro? Multumesc si dau FUNDITAhappy

7 răspunsuri:
| Ovydiw a răspuns:

Pe Metin2.Ro la fel ca si pe multe alte metin2private server este antihack!
Nu merge hackul!

| ThEEmperoR a răspuns:

Numai hack-eri pot trece de Hack Shield Pro (cei cu experienta) si pot crea un hack pentru ce ai cerut tu. Daca vrei sa faci bani, lasa raspuns aici ca te invat eu. Eu la lv 34 am avut 12kk din smecheriile mele.

| fulmetal a răspuns (pentru ThEEmperoR):

Eu am trecut si n-am asa multi ani de hacker

| MaddyBwaa explică:

Da..am nevoie de bani pentru iteme si alte chestii

| MaddyBwaa explică:

Nu mersi..am mai facut asta si nimic.
Nu am primit nimic si in plus pe astfel de site-uri se fura conturile

| fulmetal a răspuns (pentru fulmetal):

Si ca sa-ti mearga intra shsield si seterge de pe acolo tot e in folderul de la metin ro si restul bagi hacu in folderul cu metin si il deschizi siti apar doua pagini hacu si metinu lasi normal dai ok si apoi restul vezi tu dar pornesti detectorul de gm sper ca te va ajuta sall