| Ciux a întrebat:

Buna TPU! Stiti cumva un site de unde sa descarc cs 1.6 dar sa fie un site sigur adica fara virusi plz.

4 răspunsuri:
| MariusZap a răspuns:

Peste tot pe internet poti gasi cs 1.6 gratis fara virusi.pe is. ohunt gasesti.Dar cel mai convenabil ar fi sa il cumperi de pe Steam.De ce? poti beneficia de servere pe care nu poti intra de pe cs gratui, pentru ca nu ai steam nimeni nu o sa iti spuna codat, si o sa ai un loc liber pe un server din start pentru ca ai cs cumparat.Dar la inceput e mai bine sa ai varianta gratuita

| AlexandraSimion a răspuns:

Buna, eu iti recomand cs warzone pentru ca este cel mai bun si fara virusi. http://diana-cs16.ro/download-cs-warzone.html