| anonim_4396 a întrebat:

Ce programe sunt care iti spune sau iti arata daca un site are sau nu virusi, adica daca e sigur sa navighezi pe el. Stiti cumva vreun astfel de program? Imi spuneti si mie va rog, aratatimi si de unde sa descarc si sa fie total gratis programul. Mersi!

3 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Pentru asta sunt antivirusii. Sa te avertizeze in momentul in care gaseste un virus. Poti folosi avast sau avira care sunt free. Ii gasesti la download pe site-urile oficiale. www.avast.com respectiv www.avira.com

| Jonsdottir a răspuns:

AVG 8.5 free edition e cel mai bun. iti arata care site are virusi si care nu
uite si un link http://www.avgfree.com.au/download.cfm?type=free
succes;)

| Miяu a răspuns:

De obicei antivirusul... (daca ai unul bun) face asta...
eu am avut bitdefender... numai ca nu e gratis... il ai decat 30 de zile. apoi trebuie sa platesti...