| Oanny a întrebat:

Stiti, e vacanta si daca tot este vacanta vreau sa ma joc ceva. Dar nu am idee, imi dati voi idei de jocuri de pc, online?(Fara nfs, perfect world, metin, sims...). Fundahappy
PS:As dori ceva fara impuscaturi daca se poate, dar lupte da(gen prince of persia)

Răspuns Câştigător
| LaraDésire a răspuns:

Cauta jocuri pe iwin.com (se downloadeaza) mie una imi plac big grin

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai un pc puternic poti juca jocurile aparute big grin si asa nu te plictiesti, deoarece apare mereu ceva nou big grin. Lupte thinking, incearca "Street Fighter " :d.

| DyannaM3 a răspuns:

Assassins creed 2 brotherhood. E foarte bun jocul si mai ales daca ai un pc care primeste grafica buna, o sa iti mearga perfect. Altceva... pai, Dragoon Age 2, tot la fel daca ai grafica buna