| Cristian_Marin_1999 a întrebat:

stiti jocul fishao de pe facebook? ma intrebam cum pot sa ma fac moderator imi spuneto si mie sad

Răspuns Câştigător
| TOOL a răspuns:

Pai dale like la pagina de facebook, fii activ, si cere-i unui owner sa te faca moderator, dar nu e asa simplu. funda?

10 răspunsuri:
| SekinRo a răspuns:

Trebuie sa faci lvl ca cel mode de exemplu ca cstelian si el e obligat sa iti dea rolul daca ii zii!

| Alin_Tibel_1993 a răspuns:

Buna TPU eu sunt alin poti sami jici si mie te rog cum ma fac erator

| Alin_Tibel_1993 a răspuns:

Tot eu sunt imi zici si mie te rog

| Alin_Tibel_1993 a răspuns:

Nu sitiu nici eu

| Alin_Tibel_1993 a răspuns:

Buna TPU imi zice si mie care va cum ma fac maderator pe fishao sau cum dau owner sau cum imi da ei owner i-am ziz lu liv265589423 i-am zis sa ma invete cum dau owner si nu vr sammi zica da sper ca imi ziceti voi. va multumesc!

| Mierlan_Alexandru_1984 a răspuns:

Poti sa te faci moderator de la lvl 80 si 18+. nu ai voie mai mic

| Gabriel_Ghiorghievici_1983 a răspuns:

Drag jucator fishao eu sunt iustin ma numesc pe fishao kristinna_1983 daca vrei sa devi moderator trebuie sa ai +18 si lv 80

| Marinela_Pufoasa_1989 a răspuns:

Nu poti sa te faci moderator find ca cei care au inventat jocu sunt moderatori

| Dumitrachi_Gabriel_1997 a răspuns:

Buna tpuma intrebam cum pot sa ma fac mderator