| Saibot95 a întrebat:

Stiti jocuri singleplayer cu zombie si in care trebuie sa supravetuiesti? adica sa culegi iteme de pe jos sa faci masini elicoptere si mai stiu eu ce? Gen Dayz, Warz! Va dau toate fundele!laughing

Răspuns Câştigător
| clau10diu a răspuns:

State of Decay - Breakdown
E super smecher jocul, e cu zombie te uiti prin case gasesti arme mancare etc...

| Saibot95 explică (pentru clau10diu):

Ironic ii ca tocmai azi l-am dezinstalatlaughingM-am plictisit de atat jucatbig grin Mersi oricum

2 răspunsuri:
| Saibot95 explică:

Nu e tocmai ce cautam, majoritatea le stiu, oricum Multumesc!