| Nestiutoarea9 a întrebat:

BUNA TPU! Stiti niste servere de THE BRDGES in Minecraft fara parola sau daca sunt imi dati parola happy Va rog sa dati numele serverului si codul ca la serverele normale. Multam TPU

2 răspunsuri:
| TiberiuFasole a răspuns:

Nu exista fara parola si cracked. Daca e mineplex.com sau mineplex.eu aici chiar nu e parola!
Sau ai putea cauta minecraft zocker sa vezi ip-ul, ala e cracked, cu parola, dar mi se pare ca are the walls, care e fix ca the bridges, si are 100% survival games, care e ca the bridges, dar singuri.
Tu faci iteme si peste nu stiu cat timp e pvp.