| EoSuntAici a întrebat:

Stiu ca aceasta intrebare a mai fost pusa dar vreau ceva mai nou.Imi puteti da si mie suite-uri ca:stardoll,imvu,club cooee, lady popular? As dori suite-uri interesante.Nu conteaza daca trebuie download-ata aplicatia dar as dori sa nu aiba virusi, asta doar daca se poate.Multumesc anticipat si va multumesc si pentru raspunsurile date la alte intrebari.Dau si fundita la cel mai bun raspuns.

Răspuns Câştigător
| RoxanaGhost a răspuns:

Si eu joc IMVU si stardoll dar nu stiu dacaă stardoll se poate descarca thinking Cred ca doar pe tableta straight face...