| Meryem027 a întrebat:

TPU! Sugerati-mi un joc bun, in care trebuie sa-ti construiesti propria casa, sa lucrezi, sa iti cumperi obiecte si tot asa, cu mai multe niveluri... Nu e neaparat sa fie gratis, nu are importanta daca trebuie sa-l cumpar sau nu. Multumesc!

3 răspunsuri:
| mihaelaalol a răspuns:

Din cate stiu eu, sims 2 /3 erau jocuri cu case si oameni, etc(insa nu e pe levele)
sper ca te-am ajutat!big grin

| Buburuzăăăă a răspuns:

Farmerama. E super mie imi place doar ca e cu ferma iti pui rasaduri astepti sa creasca le strangi le vinzi in piata, nu trebuie sa-l descarci contul ti-l faci pe loc gratis. e super merita jucat funda?

| XxAlyNXx a răspuns:

Minecraft big grin