| Konata a întrebat:

sunt putin panicata, am un jocul Tarzan si nustuiu cum sa trec de PENULTIMUL nivel va rog ajutati-ma! FUNDA:X

3 răspunsuri:
| WhatMeanLove a răspuns:

Stiu...si pe mine ma enerveaza penultimul nivel ca nu stiu sa-l trec...eu n-am incercat dar sa-ti propun ce sa faci:
-de faza cu rinocerul, crocodilul, apa cu cuti banuiesc ca poti sa treci ..si de partea cu elefantul
-cauta prin cutii ..peste tot un cutit ca de obicei cu de ala se lupta tarzan si poate poti sa-l bati pe grasanu' ala nesimtit!

| Konata explică (pentru WhatMeanLove):

Mersilaughingbafta si tie si pisica ta de la avatar seamana perfect cu a mealove struck
papa

| WhatMeanLove a răspuns (pentru Konata):

Miauuu, n-ai pentru ce! Oricum nu prea multa lume ia in seama pisicile! lol!