| Yulik2003 a întrebat:

Sunt Yulik2003 si vreau sa va intreb ceva.
Am laptop Acer Aspire 5735, Windows 7, si am o problema la TouchPad (mouse-ul). Cand ma joc, cred ca stiti si voi ca trebuie sa va functioneze si mouse-ul si tastatura in accelasi timp. La mine nu e asa. Ce pot face? Nu vreau sa imi reinstalez Windows-ul.

9 răspunsuri:
| FTLStyle a răspuns:

De cat timp ai windows?

| Yulik2003 explică (pentru FTLStyle):

De 3-4-6 luni...

| Yulik2003 explică:

Dar initial, a fost Vista.

| FTLStyle a răspuns (pentru Yulik2003):

Descarca acest antivirus https://www.malwarebytes.com/mwb-download/
Daca nu merge problema este de la windows!

| Yulik2003 explică (pentru FTLStyle):

Pt. ce e asta? Nu am probleme de securitate. Am ESET cu toate functiile active. Nu are treaba antivirusul cu TouchPad-ul.

| FTLStyle a răspuns (pentru Yulik2003):

Incearca cu Fn+f7

| Yulik2003 explică (pentru FTLStyle):

Lumea asta e plina cu oameni scurti la minte? big grin >sad big grin

| FTLStyle a răspuns (pentru Yulik2003):

Bai copile, ai zis ca ai probleme cu touchpad, si eu ti-am zis fain ca poate e ceva virus si sa încerci antivirusul!

| Yulik2003 explică (pentru FTLStyle):

Nu e asta, dar mersi frumos pentru raspuns.