| seby10 a întrebat:

Am un laptop Acer Aspire E 15 si recent mi-am reinstalat Windows-ul (10) si nu imi mai functioneaza touchpad-ul, dar in schimb, merge mouse-ul. Ce trebuie sa fac ca sa mearga din nou touchpad-ul?
PS: Am incercat deja sa instalez un program/driver pentru el, dar nu am gasit sau nu s-a potrivit. Apoi am tastat si tastele Fn+F7 si tot nimic...

2 răspunsuri:
| Cool123456789 a răspuns:

Uita-te si tu la un tutorial sau fa-ti si tu Windows 7 sau cheama un prieten care se pricepe sau pe omul care ti-a facut Windows-ul nu stiu de ce nu iti merge succes pentru a rezolva.

| Simi_Tudosa_1999 a răspuns:

Da-l in garantie si ti-l face, cunosc genul de laptop si am avut si eu acceiasi problema