| alynatheone a întrebat:

Tocmai am descarcat jocul GTA San Andreas si nu stiu cum se joaca si care este scopul lui? Este pe level-uri si de unde aflu ce trebuie sa fac? PS:Sunt incepatoare. funda

3 răspunsuri:
| KostyCool a răspuns:

Da,este pe leveluri.Iti apra acolo pe harta nici litere sau niste semne si te duci acolo si faci misiunile.Este aproape la fel ca GTA Romania sau alt GTA.San Andreas are mai multe optiuni:
-sari cu parauta
-poti sa inoti
-avioane,elicoptere,tancuri, etc
-poti sa te casatoresti
-poti sa joci si in multyplayer(adica sa joci in retea, cu net)
Funda?

| undercena12 a răspuns:

Imi poti da si mie site de unde l-ai download plissss!big grin

| Jezzo a răspuns:

In San Andreas duci o viata de gangster, e aproape ca in viata reala, poti sa iti faci tatuaje sa mananci sa te duci la sala, sa inoti sa mergi cu trenul, dar in primul rand sa faci misiuni ca sa avansezi in joc. Dar poti sa te joci si multiplayer prin intermediul SAMP. Mult succes!