| Robert_Strauneanu_1998 a întrebat:

Salut,am descarcat sa:mp dar cand intru pe joc imi apare sa introduc un CD sau DVD mi s-a spus ca trebuie sa bag trakerul acolo unde am instalat san andreas, dar nu stiu cum...si imi spune cum mai detaliat va rog frumos! imi place muult jocul si as vrea sa ma joc si eu.Dau FUNDA pentru un raspuns cat mai detaliat.

Răspuns Câştigător
| AlCoLiKdEnIsA a răspuns:

Se numeste crack il poti downloada dp net
se face asa se ia crack-ul se da copy-paste si se baga in disk local c program files rockkstar games si san andreas
bafta

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa copiezi Crack!

| SilentSkull a răspuns:

1.Scrii pe google isohunts.
2.scrii gta san andreas
3.il downloadezi
4. vezi cati apare acolo un fel de CD, nu dai clcik stanga dai click dreapta si dai EXTRAT HERE!
5.Dai pe setup si il instalezi ( o sa-ti apara acolo ) big grin