| Oltean_Darius_1997 a întrebat:

Tot caut un program de filmat jocuri tutoriale etc. Nu stiti voi unul? M-ar ajuta si un link.

Răspuns Câştigător
| AlexoiuAleex a răspuns:

Cu fraps poti filma in jocuri.
Pentru tutoriale o sa iti prinda bine camtasia studio 8 de techsmith, mai ales daca ai windows 7. Camtasia are un program de inregistrat desktopul. Daca vrei si cu voce, incearca Audacity in timp ce inregistrezi.

| WiLdBK a răspuns (pentru AlexoiuAleex):

Action! Are cam... tot

| Oltean_Darius_1997 explică (pentru AlexoiuAleex):

Multumesc dar cum il pornesc sa filmeze adica cum setez tasta de pe care sa porneasca si unde sa salveze

| Oltean_Darius_1997 explică (pentru AlexoiuAleex):

Multumesc foarte mult! happy

4 răspunsuri:
| AlexoiuAleex a răspuns:

Momentan am pc stricat si pot sa-ti explic doar daca am fereastra cu fraps/camtasia deschisa.