| NiKeeEeEEEEE a întrebat:

tot timpul cand vreau sa intru pe un server de minecraft de exemplu (hungergames) imi scrie asa"bad login" dar pe alte servere normale pot intra! Va rog ajutati-ma! DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| VideoGame a răspuns:

LA serverele de hunger games care iti da bad login iti trebuie minecraftul cumparat. Faza e ca si eu am cautat un server de hunger games care sa mearga si cu minecraft cracked dar nu am gasit.winking

1 răspuns:
| NiKeeEeEEEEE explică:

Daca imi puteti spune va rog niste servere hunger game fara cont premium sau un hack ceva cum pot sa-mi fac rost de cont premium puppy dog eyes Dau funda MARE!